3 берез. 2023 14:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Суспільство
0

238

0

У Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні відремонтують тепломережі

У Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні відремонтують тепломережі

Ремонт тепломереж проведуть вперше за 60 років


Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов 3 березня відвідав обласну клінічну психоневрологічну лікарню імені академіка О.І. Ющенка. Тут реалізується проєкт з реконструкції тепломережі, яку не проводили в закладі більше 60 років. На втілення проєкту виділено понад 18 млн грн.

Про це інформує Вінницька ОВА.

«В лікарні завжди були проблеми з теплом. Зокрема, це стосується рівномірного розподілу теплопостачання, адже через зношеність системи виникає значна втрата теплової енергії. Є відділення, де +30, а є відділення, де +10-12. Це призводить до додаткових витрат на оплату теплопостачання, але умови перебування пацієнтів у закладі кращими не стають.

Важливо, що проєкт уже запустили, проєктно-кошторисна документація є, і ми розпочинаємо велику реконструкцію тепломереж обласної лікарні Ющенка», – сказав Сергій Борзов.

Відповідно до проєкту, буде проведено капітальний ремонт системи опалення будівлі в межах підвального поверху, замінено магістральні трубопроводи з підключенням регуляторів тепла.

Крім цього, передбачено влаштування індивідуального теплового пункту та теплової ізоляції.

«Пацієнти і працівники лікарні мають перебувати в комфортних умовах, незалежно від пори року», - зазначив Сергій Борзов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – Вінницька ОВА