24 жовт. 2022 17:35

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:54
Суспільство
0

69

0

У Вінницькому гуманітарному центрі продовжують видавати засоби гігієни переселенцям

У Вінницькому гуманітарному центрі продовжують видавати засоби гігієни переселенцям

З початку роботи Центру до нього по допомогу звернулося понад 55 тисяч переселенців


У Вінницькому гуманітарному центрі речей ГО «Полум’я надії» спільно з фондом «Твоя опора» зібрали гуманітарну допомогу у вигляді гігієнічних засобів для вимушено переселених осіб, які тимчасово проживають у Вінниці.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«За час роботи Центру вдалося зібрати чимало речей, які необхідні нашим громадянам, які через російсько-українську війну були змушені залишити свої домівки. Ми вдячні як небайдужим вінничанами, так і громадським організаціям, які в цей непростий час продовжують підтримувати одне одного», - говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

За її словами, з початку роботи Центру до нього по допомогу звернулося понад 55 тисяч переселенців. Найбільше мають попит засоби особистої гігієни, верхній одяг та взуття.

Вінницький гуманітарний центр речей знаходиться за адресою: вул. 600-річчя, 17 в ТЦ "Мегамол". Отримати допомогу можуть переселенці. Для цього необхідно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок "Дія").


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info