16 листоп. 2022 10:45

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:42
Здоров‎’‎я
0

86

0

У вінницькому пологовому відкрили гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю

У вінницькому пологовому відкрили гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю

Кабінет забезпечений інклюзивним та зручним обладнанням для жінок із різними потребами


На базі жіночої консультації Вінницького міського пологового будинку №1 відкрили гінекологічний кабінет для жінок з інвалідністю.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Кабінет забезпечений інклюзивним та зручним обладнанням для жінок із різними потребами. Зокрема, в гінекологічному кріслі можна регулювати висоту, а також спертися на спеціальні опори-поручні або ходунці. Окрім того, наявний електричний підйомник, що створює максимальну комфортність та мобільність для пацієнта.

Також кабінет устаткований офісним гістероскопом, що дає можливість виконати весь об’єм діагностичних гінекологічних обстежень.

«Відкриття кабінету стало одним із пріоритетних завдань, оскільки вкрай важливо створити такі умови, щоб жінки з інвалідністю могли безперешкодно отримувати послуги у сфері гінекології та акушерства. Кабінет забезпечений відповідним адаптивним обладнанням, а медичний персонал пройшов навчання щодо надання допомоги пацієнткам з особливими потребами», – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Адреса закладу:

м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98 Вінницький міський клінічний пологовий будинок №1

Записатись на прийом можна за телефонами:

  • +38 097 672 76 57
  • 0432 56 00 70
  • 0432 56 04 08

Робочий графік:

  • Будні дні з 8:00 до 19:00
  • Суботу з 9:00 до 14:00Довідка.

Обладнання цього приміщення стало можливим завдяки допомозі Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Партнерства ООН із захисту прав людей з інвалідністю.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР