13 груд. 2022 17:55

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:29
Суспільство
0

97

0

У Вінниці для пенсіонерів влаштували Андріївські вечорниці

У Вінниці для пенсіонерів влаштували Андріївські вечорниці

Підопічні Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування, дотримуючись усіх традицій свята


У актовій залі Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування його підопічні влаштували Андріївські вечорниці. Бабусі та дідусі співали пісень, танцювали тематичний танець – карапет, а також ворожили та кусали калиту.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Наш український народ збирає всі свої сили в кулак, щоб дати відсіч ворогові. А ми сьогодні у нашому Територіальному центрі теж вирішили не стояти осторонь. Ми вирішили, що ворог не діждеться, щоб ми повністю загрузнули в темряві і не було радості в нашому житті. І ми вирішили звернутися до традицій українського народу», – розповідає організаторка дозвіллєвої діяльності міського територіального центру соціального обслуговування Ганна Плотицька.

За артистів сьогодні були підопічні Терцентру. Репетиції вони проводили упродовж двох останніх тижнів. Роль ворожки дісталася вінничанці Тамарі Рябій.

«Я задоволена, що у нас є можливість ось так збиратися, відпочивати і відтворювати українські традиції. Усе життя я розмовляла російською, з початком повномасштабної війни – лише українською», – говорить Тамара Ряба.

Послухати концерт від підопічних Вінницького міського територіального центру прийшло близько сотні охочих.

«У Терцентрі ми шукаємо розраду. Такі заходи відволікають нас від сірих буднів», – говорить пенсіонерка Ванда Тімченко.

Нагадаємо, що на початку вересня у Терцентрі відновили роботу різні гуртки для пенсіонерів. Вінничани похилого віку безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради