18 листоп. 2023 18:09

Останнє оновлення  
18 листоп. 2023 18:10

1 хвилина читання

Суспільство
0

1788

0

У Вінниці для дітей відкриють садибу «Подільського Чарівника»

У Вінниці для дітей відкриють садибу «Подільського Чарівника»

Навіть під час воєнного часу усі діти, традиційно, чекають на диво, тож Подільський зоопарк вже третій рік поспіль на Різдвяні свята відкриває садибу «Подільського Чарівника»


Цьогоріч програма «Подільського Чарівника» розпочнеться з 6 грудня, адже українці вперше відзначатимуть свято разом з європейцями, які традиційно святкують Миколая у цю дату.

До святкової програми для дітей увійдуть рухливі ігри біля ялинки, екскурсія Подільським зоопарком з відвідуванням казкових локацій, а на завершення - частування смачним різдвяним чаєм від Подільського чарівника на галявині «12 місяців».

«Садибу Подільського Чарівника у цей час можна буде відвідати щоденно з 10 до 16 години. Розважальна програма та чаювання з Подільським Чарівником починатиметься о 12 годині, а у вихідні - о 10 годині, 12 годині та 14 годині», - повідомляють у Подільському зоопарку.

Участь в екскурсійно – розважальній програмі групи зможуть взяти виключно за попереднім записом. Діти з родин учасників бойових дій відвідають свято безкоштовно, за наявності у одного з батьків посвідчення або довідки про статус учасника бойових дій, а також свідоцтва про народження дитини.

Зазначається, що починаючи з 2 грудня Подільський чарівник прийматиме різдвяно-новорічні листи від дітей. Найменші відвідувачі зможуть вручити лист особисто Подільському Чарівникові або скористатись поштовою скринькою на ґанку Садиби.

Програма діятиме з 6-го грудня 2023 року та завершиться 21 січня 2024 року. З усіма питаннями та за більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном: +380681606204.


Вінниця.info, фото – Подільський зоопарк