17 серп. 2022 09:41

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:24
Здоров‎’‎я
0

117

0

У Вінниці для вчителів та шкільних медсестер проводять курси з першої домедичної допомоги

У Вінниці для вчителів та шкільних медсестер проводять курси з першої домедичної допомоги

Тренінги з надання першої домедичної допомоги проводить Вінницька обласна організація «Товариство Червоного Хреста України»


У Вінниці почали організовувати тренінги для працівників закладів освіти з надання першої домедичної допомоги. Також учителів та шкільних медсестер вчили проводити серцево-легеневу та дихальну реанімацію, допомогу при опіках.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Скоро розпочнеться навчальний рік в умовах воєнного стану в країні, тому було прийнято рішення, для працівників закладів освіти, провести курси з надання першої домедичної допомоги, аби у випадку надзвичайної ситуації, працівники змогли надати невідкладну допомогу постраждалому. Зараз обов’язок кожного вміти надати допомогу до приїду швидкої», – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Тренінги з надання першої домедичної допомоги проводить Вінницька обласна організація «Товариство Червоного Хреста України».

Медсестрам, учителям та працівникам школи нагадають про принципи надання першої допомоги, серцево-легеневу реанімацію, та реанімацію дихальних шляхів, невідкладний стан та допомогу при опіках.

Окрім теоретичних знань кожен мав можливість попрактикуватись на медичних манекенах.

«Домедична допомога – це комплекс невідкладних заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя/здоров’я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника, щоб працівники закладів освіти вміли та були готові за потреби надати першу домедичну допомогу», – зазначає тренер з першої допомоги Юрій Марценюк.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР