31 берез. 2023 11:12

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Події
0

123

0

У Вінниці до 9 років ув’язнення засуджено чиновницю «районної адміністрації лнр»

У Вінниці до 9 років ув’язнення засуджено чиновницю «районної адміністрації лнр»

Керуючись мотивом власного кар’єрного зростання під патронатом російської федерації, вона добровільно погодилася працювати на ворога


Вінницький міський суд визнав винуватою чиновницю «районної адміністрації лнр» та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури в суді доведено винуватість 33-річної жительки Луганської області у колабораційній діяльності на користь держави-агресора (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Стороною обвинувачення доведено, що жінка у березні 2022 року добровільно погодилися на зайняття посади начальника т. зв. «загального відділу адміністрації Білокуракинського району лнр» на території Луганської області.

Обвинувачена усвідомлювала, що відкрита агресія росії проти України триває з 2014 року і що на окупованій території Луганщини діє терористична організація «Луганська народна республіка».

Втім, керуючись мотивом власного кар’єрного зростання під патронатом російської федерації, вона добровільно погодилася працювати на ворога.

Злочинні дії стороною обвинувачення документувалися за процедурою in absentia. Досудове розслідування здійснювалося слідчими Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

За результатами розгляду обвинувального акта та наданих прокурором доказів Вінницький міський суд визнав громадянку винуватою та призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото обласної прокуратури