10 квіт. 2020 12:48

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 20:52
Суспільство
0

83

0

У Вінниці майже 500 медпрацівників отримали грошові надбавки

У Вінниці майже 500 медпрацівників отримали грошові надбавки

Загалом для цього виділили з бюджету майже півтора мільйони гривень


На позачерговій сесії Вінницької міської ради 18 березня депутати прийняли рішення про нарахування надбавок лікарям на період карантину. Підвищити заробітну платню мали інфекціоністам, медикам «швидкої» та працівникам приймальних і реанімаційних відділень міста. За березень надбавки нарахували 476-и медпрацівникам. Станом на 10 квітня персонал інфекційного відділення вже отримав надбавки. Решта отримають до кінця тижня.

Про це розповів міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час свого брифінгу 10 квітня.

«Я також говорив минулого разу про нарахування муніципальних надбавок персоналу інфекційного відділення міської клінічної лікарні №1, невідкладної допомоги та приймальних і реанімаційних відділень міських лікарень. Надбавки, відповідно, нараховані за березень 476-и працівникам на загальну суму 1 млн 402 тисячі гривень. Працівники інфекційного відділення першої лікарні надбавки отримали минулого тижня, а решта – отримають сьогодні, тобто, до кінця цього тижня», - розповів мер.

За рішенням міськради, додатково по 5 тисяч гривень мають отримати лікарі, по 3 тисячі – медсестри, по 1500 – молодший персонал.

Нагадаємо, раніше у Вінниці показали лікарню, де наразі лікують пацієнтів з найтяжчою формою COVID-19.

Вінниця.info