30 верес. 2022 13:37

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Місто
0

134

0

У Вінниці міськрада виділила 12 мільйонів на підтримку ЗСУ, правоохоронців та добровольців

У Вінниці міськрада виділила 12 мільйонів на підтримку ЗСУ, правоохоронців та добровольців

Сьогодні на сесії міської ради, депутати виділили кошти на облаштування укриттів, придбання медикаментів, ліквідацію наслідків теракту 14 липня, а також підтримали військових. За виділені гроші наші захисники зможуть закупити спорядження, в тому числі зимову форму, придбати транспорт та обладнати кінологічне містечко.


Сьогодні на сесії міської ради, депутати виділили кошти на облаштування укриттів, придбання медикаментів, ліквідацію наслідків теракту 14 липня, а також підтримали військових. За виділені гроші наші захисники зможуть закупити спорядження, в тому числі зимову форму, придбати транспорт та обладнати кінологічне містечко.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, на підтримку Збройних Сил України, правоохоронних органів та добровольчого формування місто виділяє близько 12 мільйонів гривень.

«Зокрема, з виділених коштів, основна сума - 8,7 мільйонів гривень, спрямовується для закупівлі спорядження для добровольчого формування територіальної громади. Мова йде про 200 бронежилетів, шоломів та комплектів зимового форменого одягу та взуття.

760 тисяч гривень передбачається на придбання спецкостюмів для саперного підрозділу нашої 120-ї окремої бригади територіальної оборони.

Ще 1 мільйон 493 тисяч гривень виділили на придбання мікроавтобусу Renault Master для потреб Національної гвардії України.

Крім того, нацгвардійці ще отримають 300 тисяч гривень допомоги для облаштування нового кінологічного містечка, де зараз здійснюються ремонтні роботи. Зокрема, виділені кошти підуть на придбання будматеріалів, а також металопластикових вікон та дверей.

В цьому кінологічному містечку будуть утримуватись та проходити підготовку близько 50 службових собак», - йдеться в повідомленні.

Надається підтримка і управлінню Національної поліції у Вінницькій області. Зокрема, 150 тисяч гривень спрямують для облаштування офісу поліцейського офіцера громади у с. Гавришівка.

Депутати також проголосували за додаткове фінансування сфери цивільного захисту, адже в місті продовжують приводити до ладу захисні споруди, які перебувають в комунальній власності. Мова йде переважно про школи, садочки та лікарні. На проведення капітальних ремонтів укриттів та виготовлення проектно-кошторисної документації депутати додатково спрямували майже 45 мільйонів гривень.

Зокрема, 15 мільйонів 771 тисячу гривень міська рада виділила на - капітальний ремонт укриттів шести садочків.

Два мільйони гривень спрямовується на капітальний ремонт укриття однієї з шкіл міста. Також передбачається виготовлення проектно-кошторисної документації двох закладів освіти: по 50 тисяч гривень.

27 мільйонів гривень виділяється для капітального ремонту укриттів закладів охорони здоров’я. «Це наша лікарня швидкої медичної допомоги та перша міська лікарня, де необхідно провести додаткові роботи, - зазначив міський голова». Також, у місті продовжують ліквідовувати наслідки ракетного удару 14 липня. На сесії депутати погодили виділення 2 мільйонів 269 тисяч гривень для фінансування капітального ремонту частини житлового будинку по вул. Бевза.

«Це будинок по Бевза, 2. Ми фактично повністю взялися за його відновлення, бо він був в такому стані, що там жити не можна було. Зараз тут завершуються роботи по встановленню вікон. До речі, хотів би, в тому числі подякувати, різним міжнародним організаціям та нашій IT-спільноті за підтримку в напрямку ліквідації наслідків, завданих ракетних ударом, - сказав Сергій Моргунов». На сьогодні, роботи в будинку по вулиці Бевза знаходяться на фінішній прямій. Будівельники вже виконали 80% робіт. В будинку підсилили фундамент, замінили дах, утеплили горище, замінили і інженерні мережі, віконні та дверні блоки.

Крім того, під час сесії виділили два мільйони гривень гривень для того аби КНП «ВМКЛ Швидкої медичної допомоги» могла придбати медикаменти та витратні медичні матеріали. Всього в бюджеті на це передбачалось 20,5 мільйона гривень, з яких 17 мільйонів (83,0%) уже профінансували раніше.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info