11 трав. 2023 09:58

Останнє оновлення  
11 трав. 2023 10:10

3 хвилини читання

Місто
0

594

0

У Вінниці на маршрути додали дві нових тролейбуси. Фото

У Вінниці на маршрути додали два нових тролейбуси. Фото

Два нові тролейбуси «VinLinе» з 11 травня додали на маршрути «Залізничний вокзал – Юзвинська – Вишенька» та «Залізничний вокзал – мікрорайон «Академічний»


Як повідомляє Вінниця.info, низькополі тролейбуси з автономним ходом на 20 км, розраховані на 97 пасажирів та зібрані Вінницькою транспортною компанією.

На маршруті № 17 «Залізничний вокзал – мікрорайон «Академічний» (№14Б) курсуватиме 3 тролейбуси в робочі дні. Інтервал руху складатиме 20-45 хв, раніше був 45 хв.

На маршруті № 18 «Залізничний вокзал – Юзвинська – Вишенька» (№ 14А) курсуватиме 4 тролейбуси у робочі дні. Інтервал руху скоротиться, якщо раніше він був 40-60 хв, то стане 28 – 30 хв.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив, що міська влада і далі працюватиме, аби  поступово перейти від старих ЗіУ до низькополих тролейбусів.

«Транспорт має бути комфортним для вінничан. Також будемо розширювати нашу транспорту мережу саме в частині автономного ходу.

Є потреба збільшити кількість транспорту до Хутора Шевченка.

Після того як ми закінчимо в цьому році реконструкцію Батозької, розглядатимемо додаткові маршрути на Зулінського і в район ВПЗ», - зазначив Сергій Моргунов.


Нагадаємо, з 20 травня у Вінниці змінюється нумерація деяких тролейбусних маршрутів.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов дав доручення департаменту транспорту до 20 травня замінити інформацію з нумерацією тролейбусів на інформаційних табло, які розміщені на зупинках.

За словами міського голови, рішення про зміну нумерації тролейбусів прийнято щоб не було плутанини, бо деякі маршрути до цифри мають літери, 14-А, 14-Б. Відповідно, нумерація буде без літер.


Як повідомляла Вінниця.info, тролейбус VinLine має запас ходу 20 км без приєднання до електролінії: може працювати як тролейбус і як електробус. Салон пристосований для маломобільних людей, є система нахилу кузова, що зручно для посадки/висадки пасажирів. Машина енергоощадна - здатна економити 30-40% електроенергії. Комплектуючі – європейського виробництва, а електронна система керування двигунами – вітчизняного.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info


Більше фото