25 жовт. 2022 17:10

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:01
Місто
0

42

0

У Вінниці на перехресті вулиць Келецька – 600-річчя у тестовому режимі змінено організацію дорожнього руху

У Вінниці на перехресті вулиць Келецька – 600-річчя у тестовому режимі змінено організацію дорожнього руху

З метою розвантаження перехрестя вулиць Келецька – 600-річчя у Вінниці в тестовому режимі було змінено схему організації дорожнього руху. У рамках змін, у межах існуючої проїзної частини, по вулиці 600-річчя, було влаштовано дві смуги руху, а також перепрограмовано дорожній контролер


З метою розвантаження перехрестя вулиць Келецька – 600-річчя у Вінниці в тестовому режимі було змінено схему організації дорожнього руху. У рамках змін, у межах існуючої проїзної частини, по вулиці 600-річчя, було влаштовано дві смуги руху, а також перепрограмовано дорожній контролер.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Відтепер по вулиці 600-річчя на під’їзді до перехрестя облаштовано, у межах проїзної частини, 2 смуги руху: лівий ряд для здійснення повороту ліворуч, а правий – для руху прямо та праворуч.

«Внесення змін дозволить зменшити ризик ДТП та створити безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху, а також це має полегшити водіям здійснювати маневр повороту ліворуч, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Відповідними службами були встановленні нові дорожні знаки, а також нанесена дорожня розмітка, тому ми закликаємо водіїв звернути увагу».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info