21 берез. 2023 17:28

Останнє оновлення  
30 квіт. 2023 18:05
Суспільство
0

102

0

У Вінниці на території собору вчилися гасити пожежу

У Вінниці на території собору вчилися гасити пожежу

На території Свято-Преображенського кафедрального собору у Вінниці відбулися навчання з ліквідації умовної пожежі.


21 березня на території Свято-Преображенського кафедрального собору у Вінниці відбулися навчання з ліквідації умовної пожежі.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

За легендою, пожежа виникла на відкритій території поблизу храму. Черговий персонал одразу повідомив Службу порятунку та приступив до евакуації прихожан та боротьби з вогнем за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Чергові караули державних пожежно-рятувальних частин №2 та №4 ДПРЗ-1 м.Вінниці, які за кілька хвилин прибули до місця виклику, оперативно локалізували та ліквідували умовну пожежу.

Всього від ДСНС до навчань залучалося 2 одиниці техніки та понад 12 чоловік особового складу.

«Менш як за місяць православні християни відзначатимуть одне із головних свят - Світле Воскресіння Христове. Під час богослужінь у храмах в цей день бере участь надзвичайно велика кількість людей.

Тому рятувальники передали священнослужителям Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України, присутнім на заході, пам'ятки із правилами безпеки.

Фахівці Вінницького районного управління ГУ ДСНС також провели для духовенства інструктаж з правил пожежної та мінної безпеки, навчання надання домедичної допомоги, а також практичного використання різних видів вогнегасників», - йдеться в повідомленні.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ДСНС Вінниччини