23 лют. 2022 16:03

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 15:46
Спорт
0

115

0

У Вінниці нагородили кращого спортсмена року за результатами інтернет-голосування

У Вінниці нагородили кращого спортсмена року за результатами інтернет-голосування

Вручали нагороду «Кращий спортсмен 2021 року за версією інтернет-користувачів»


Сьогодні, 23 лютого, відбулося нагородження в номінації «Кращий спортсмен Вінниччини 2021 року за версією інтернет-користувачів».

Перемогу здобув видатний стрілець з пневматичної гвинтівки - Олег Царьков. Щоправда, через його відсутність отримував нагороду Голова федерації стрільби України у Вінницькій області Віктор Щерба. Наразі, Олег Царьков у Львові готується до чемпіонату Європи.

В даній номінації була боротьба між трьома спортсменами – Олегом Царьковим, Анною Пановою та Дмитром Даниленком. Переможця обирали шляхом голосування на сайті відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області.

«Конкурс проводився між трьома кращими спортсменами місяця. Таке рішеннязатверджує виконком відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області. А далі, переможця року визначає громадськість. Цей конкурс тривав місяць - з першого січня до першого лютого», - зазначив Голова відділення Національного олімпійського комітету у Вінницькій області Павло Хникін.


Довідка:

Олег Царьков – кращий спортсмен серпня – багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член Національної збірної команди України зі стрільби кульової, Заслужений майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро та Токіо.

Дмитро Даниленко – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное – кращий спортсмен травня, червня, та вересня за такі досягнення:

– Бронзовий медаліст Кубка світу в угорському Сегеді, де виступав у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів. Для спортсмена це вже був третій Кубок світу у спортивній кар’єрі;

– Срібний призер Чемпіонату Європи-2021 в Познані (Польща). Спортсмен брав участь у складі байдарки-двійки на дистанції 500 метрів, яка буде вперше представлена в програмі Олімпійських ігор Парижу-2024;

– Чемпіон світу з веслування на байдарках і каноє. Це звання він здобув на Чемпіонаті світу у Копенгагені (Данія) на дистанції500 метрів (К-4) у складі українського екіпажу байдарки-четвірки.

Анна Панова – краща спортсменка жовтня – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка та рекордсменка України, чемпіонка Європи серед юніорів у 2016 році, бронзова призерка Чемпіонату світу серед юніорів та срібна призерка Чемпіонату Європи у 2017 році, срібна призерка Чемпіонату Європи серед молоді у ривку 2021 року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото