14 жовт. 2022 09:52

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

57

0

У Вінниці нагородили поліцейських до Дня захисників і захисниць України

У Вінниці нагородили поліцейських до Дня захисників і захисниць України

Серед нагороджених – КОРДівці, які 22 травня отримали поранення внаслідок ракетного удару


У Вінниці, 14 жовтня поліцейські отримали нагороди та подяки з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України. Серед нагороджених – КОРДівці, які 22 травня під час виконання своїх службових обов’язків отримали поранення внаслідок ракетного удару у Запорізькій області, учасники та учасниці бойових дій, криміналісти, кінологи, спецпризначенці, які виконували завдання на деокупованих територіях, поліцейські, завдяки яким були врятовані людські життя.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

«Вінницькі поліцейські зараз захищають суверенітет і непорушність кордонів держави, допомагають Збройним силам України відтісняти рашистів з нашої землі, проводять евакуацію людей, зачищають та розміновують звільнені території від присутності «руского міра. Але жодна війна не обходиться без втрат. Вона забрала тисячі життів, серед яких - 10 наших поліцейських. Вони виконували свій обов’язок і віддали життя за Україну», - сказав Іван Іщенко.

Правоохоронці хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв та Героїнь.

Сергій Борзов зазначив, що сьогодні до поліцейських найвищий рівень довіри. Громадяни їм довіряють свої життя і порядок у містах, де знаходяться їх діти.

«Честь вам, довіра, - продовжив Сергій Борзов. - Хочу також привітати ваші сім’ї і побажати швидкого повернення додому, де на вас чекають родина і діти».

За сумлінне виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та під час повномасштабного вторгнення росії на територію України поліцейських відзначено Подяками Національної поліції України, нагрудними знаками, цінними подарунками «Наручний годинник» та Почесними грамотами Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

title