17 листоп. 2022 14:51

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:41
Місто
0

210

0

У Вінниці не встановлюватимуть новорічну ялинку в парку і не прикрашатимуть місто ілюмінацією

У Вінниці не встановлюватимуть новорічну ялинку в парку і не прикрашатимуть місто ілюмінацією

Через повномасштабну російську війну проти України, цьогоріч вперше вулиці Вінниці не прикрашатимуть ілюмінацією та не ставитимуть ялинку в центральному парку


В листопаді зазвичай у Вінниці починають підготовку до Новорічних свят. Але через повномасштабну російську війну проти України, цьогоріч вперше вулиці Вінниці не прикрашатимуть ілюмінацією та не ставитимуть ялинку в центральному парку.

Про це Вінниця.info повідомили у Вінницькій міській раді.

«У зв’язку із збройною агресією росії проти України та усіма наслідками, які принесла із собою війна, цьогоріч доречно утриматись від влаштування святкових масових заходів на рівні громади. Тому прийнято рішення відмовитись від встановлення ялинки у Центральному парку.

Також, з огляду на енергетичну кризу, в місті не планується святкова ілюмінація», - зазначили в мерії.

Разом з тим, у міській раді повідомляють, що можливі локальні культурні заходи здебільшого для дітей в закладах культури.

«Враховуючи те, що будь-які плани щодо проведення культурних подій можуть змінитись в лічені хвилини через підступні ворожі атаки, інформація про них буде поширюватись безпосередньо перед заходом», - кажуть в міській раді.

Будемо святкувати після перемоги! Буде в нас і ялинка, і ілюмінація, головне, щоб не було в Україні російських агресорів.

Фото з минулого року

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info