15 жовт. 2020 13:11

Останнє оновлення  
20 берез. 2023 13:22
Суспільство
0

119

0

У Вінниці «Опозиційна платформа – За життя» безкоштовно пригощала кашею та чаєм біля Вежі

У Вінниці «Опозиційна платформа – За життя» безкоштовно пригощала кашею та чаєм біля Вежі

Кашу роздавав охочим кандидат на посаду Вінницького міського голови від цієї політсили В’ячеслав Узелков


14 жовтня у Вінниці, біля Вежі представники політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» безкоштовно пригощали кашею з польової кухні і чаєм.

Як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, кашу роздавав охочим кандидат на посаду Вінницького міського голови від цієї політсили В’ячеслав Узелков.

Захід було анонсовано на сторінці «Опозиційна Платформа – ЗА ЖИТТЯ. Вінниччина» у соцмережі Facebook.

«В рамках свята Дня захисника України 14 жовтня 2020 року на Європейській площі, біля водонапірної вежі о 15.00 годині політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» організовує свято української польової кухні. Кандидат на посаду мера міста В’ячеслав Узелков пригощатиме містян особисто. Окрім, пригощань на присутніх чекатиме розважальна програма та зустріч із кандидатами у депутати Вінницької міської ради та кандидатом на посаду Вінницького міського голови В’ячеславом Узелковим!», - йшлося в анонсі.

Вітаючи присутніх на початку заходу, чоловік у козацькому одязі, який виконував функцію кашовара, сказав: «Вас сьогодні пригощає безкоштовно... Гречана каша козацька. Є такі в нас друзі – фірма «ОПЗЖ», вас пригощають. Ще раз вам бажаю щастя, радості, всього самого-самого найкращого…».


Частування кашею та чаєм супроводжувалось виступом духового оркестру, поруч стояв банер із зображенням кандидатки до Вінницької міської ради від осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» Олени Лепей та намет із символікою цієї партії, з якого розповсюджували агітаційну продукцію.

Також спостерігач ОПОРИ зафіксував, як кандидат на посаду Вінницького міського голови В’ячеслав Узелков (боксер та телеведучий) особисто роздавав кашу.


За матеріалами ОПОРИ

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

title

title