6 жовт. 2022 12:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:02
Місто
0

105

0

У Вінниці підготували до зими котельню, яка обігріває без газу

У Вінниці підготували до зими котельню, яка обігріває без газу

Котельня обігріватиме мікрорайон на Тяжилові


У Вінниці підготували резерв щепи і потужний електрогенератор для котельні, яка обігріватиме мікрорайон на Тяжилові.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Сьогодні перевірив, як підготували до опалювального сезону одну з міських котелень, яка працює на альтернативному паливі. Ця зима може бути найскладнішою з часів незалежності, тому кожне підприємство критичної інфраструктури повинно мати план дій на випадок надзвичайних ситуацій.

На цій котельні, яка обігріватиме мікрорайон на Тяжилові, провели усі необхідні технічні роботи, зробили запас палива, встановили та випробували генератор потужністю 260 кВт. Окрім того планують модернізацію», - зазначено в дописі мера.

Завдяки співпраці з фінськими партнерами залучать грант на дообладнання котлів, що дозволить працювати не тільки на високоякісній трісці, а навіть відходах деревини. Йде мова не лише про економію, а й у перспективі - про підвищення ефективності роботи котельні до 10%, зазначають на підприємстві.

«Наша команда працює у форматі Оперативного штабу, щоб забезпечити стале проходження опалювального сезону. Але як громада переживе зиму, залежить не тільки від комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування, а від нас усіх. Берегти тепло в своїх оселях та економити ресурси по силах кожному мешканцю.

Саме згуртованість і злагоджена робота дасть можливість достойно пройти виклики, які можуть нас очікувати», - зазначив Сергій Моргунов.

Які заходи вживають у Вінницькій області на випадок відсутності газу та «перебоїв» зі світлом, можна прочитати ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова