20 груд. 2022 16:32

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:26
Місто
0

77

0

У Вінниці почали енергоаудит житлових будинків

У Вінниці почали енергоаудит житлових будинків

Сьогодні у Вінниці стартували роботи з енергоаудиту житлових будинків.


Сьогодні у Вінниці стартували роботи з енергоаудиту житлових будинків.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Фахівці вже провели термографічне обстеження (один з етапів проведення енергоаудиту) утепленої дев’ятиповерхівки на Київській і утепленої п’ятиповерхівки на вулиці Келецькій.

Тепловізійна зйомка дає можливість перевірити якість виконання робіт з утеплення та побачити місця, де є підвищенні тепловтрати.

Як розповідає заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, найближчим часом мають обстежити ще чотири будинки: 2 з них в районі Вишеньки і ще 2 на вулиці Київській.

«Крім термографічного обстеження фахівці обстежать системи опалення та гарячого водопостачання і враховуючи зібрані вихідні дані розрахують, скільки енергії споживають будівлі, а також виконають порівняльну характеристику з будинками без утепленого фасаду, — зазначає Андрій Очеретний. — З урахуванням того, що енергоресурси можуть суттєво подорожчати, такі заходи необхідні, аби запобігти проблемам та підвищити клас енергоефективності».

Він також додав, що люди отримають конкретні рекомендації щодо утеплення місця найбільших тепловтрат та можливості суттєво зекономити на комунальних послугах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР