14 трав. 2021 11:21

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 18:00
Місто
0

911

0

У Вінниці почали розбирати «Південний Буг». Замість готелю буде 24-поверхова будівля з апартаментами

У Вінниці почали розбирати «Південний Буг». Замість готелю буде 24-поверхова будівля з апартаментами

У Вінниці приступили до демонтажу будівлі готелю «Південний Буг»


У Вінниці приступили до демонтажу будівлі готелю «Південний Буг», що на площі Героїв Чорнобиля,1, біля Набережної «Рошен». Зараз підрядники розбирають дах двоповерхової будівлі, де вхід та ресторан, за допомогою підйомного крану. На другому поверсі повністю демонтували вікна.

Ми зателефонували в компанію, яка пропонує вкласти гроші в апартаменти, які будуть на місці «Південного Бугу». Менеджер з продажу Аліна розповіла, що апартаменти будуть в форматі квартира-студія, також з видом на Південний Буг. Площа від 31 до 42 кв м. Ціни за квадратний метр ще не відомі, прайси в розробці. Забудовники передбачають, що ця будівля стане найвищою у Вінниці. На перших поверхах будівлі планують розмістити магазини, ресторан, фітнес-центр та можливо дитячий садочок. Також обіцяють всі види сервісу для майбутніх власників апартаментів –охорона і прибирання. Також буде паркінг.

На сайті компанії зазначено: «Це нерухомість бізнес-класу, яку не пропонує жоден інший забудовник в регіоні».

Отже, там планують:

  • 200 апартаментів у центрі міста
  • 24 поверхів, це найбільше у Вінниці
  • 3 окремих вежі з панорамою

Як повідомляла Вінниця.info, у серпні 2020 року виконком Вінницької міської ради ухвалив рішення надати компанії «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» дозвіл на виготовлення проектної документації щодо реконструкції готелю «Південний Буг». Будівлю планували переоблаштувати під багатофункціональний центр.

Раніше, у 2018-му році міська рада вирішила виставити готель на аукціон. Торги відбулися на початку 2019-го року. Переможцем стало товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО ДЕЛЬТА ПЛЮС» з Хмельницького.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Більше фото дивіться в слайдері.

Більше фото