23 груд. 2022 15:57

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:24
Суспільство
0

100

0

У Вінниці погасили другу поштову марку серії «Бойові гусаки»

У Вінниці погасили другу поштову марку серії «Бойові гусаки»

На марці зобразили родину бойових гусаків


У Вінниці, 23 грудня урочисто погасили ексклзивну поштову марку під назвою «З Різдвом, незламні!». Це уже друга поштова марка з циклу «Бойові гусаки». На ній зобразили родину бойових вінницьких гусаків з немовлям як символ віри, любові та непереборної жаги до життя.

Про це повідомляє Офіс туризму у Вінниці.

Ескіз різдвяної марки виготовили за мотивами рукотворних виробів вінницької майстрині Наталії Дремлюги.

У церемонії спецпогашення поштової марки «З Різдвом, незламні!» взяли участь заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, очільник Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимир Шаловінський, директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська і майстриня Наталія Дремлюга. Усі разом вони проставили відбиток спеціального поштового штемпеля та підписали конверти.

«Перша з марок цієї серії символізувала наші Повітряні сили ЗСУ, які захищають небо від ворожих ракетних ударів і є щитом для всієї України й українців. А сьогодні ці «бойові гусаки» отримали продовження. Напередодні Різдва, через 10 місяців після початку агресії, в них з’явилося таке символічне дитя з чупринкою – символ нашого щасливого і мирного майбутнього, без присутності російської федерації. Переконаний, що та незламність, яку показали спільно Збройні сили України, всі українці, наші міжнародні партнери, однозначно переможе зло, дуже скоро – у 2023-му році», – зазначив у вітальному слові заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Очільник Вінницької дирекції АТ «Укрпошта» Володимир Шаловінський також говорив про віру й силу єднання напередодні Різдва:

«Дуже сподіваюся, що ця гуска наступного року перевдягнеться в красиву сукню, і вся ця гусяча родина вже буде не воювати, а танцювати. І, можливо, не втрьох, а навіть учотирьох. А це гусеня, яке народилося в піксельному яєчку, скине його вже дуже скоро. Я вірю, що ми переможемо!», - зазначив Володимир Шаловінський.

З нагоди випуску власної ексклюзивної марки «З Різдвом, незламні!» Офіс туризму Вінниці також надіслав символічні вітальні листівки з погашеними марками в незламні обласні центри, які активно підтримувала вінницька громада з початку повномасштабної агресії: Херсон, Миколаїв, Чернігів і Харків. Як зауважив Андрій Очеретний, окрему листівку відкладуть для Мелітополя зі сподіванням його швидкої деокупації.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Офісу туризму