28 лют. 2023 09:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:54
Події
0

149

0

У Вінниці поліція попередила бійку підлітків: що відомо про російську субкультуру, яка шириться Україною

У Вінниці поліція попередила бійку підлітків: що відомо про російську субкультуру, яка шириться Україною

Рух масових бійок між молоддю дістався Вінниці


Серед підлітків почав ширитися молодіжний рух, учасники якого організовують бійки з опонентами. Вчора, 27 лютого, на одній з площ Вінниці, поліція запобігла можливому конфлікту між молоддю.

Як повідомили в ГУ НП у Вінницькій області, правоохоронці супроводили молодь до Вінницького райуправління поліції, та вже у присутності батьків з хлопцями та дівчатами провели профілактичні бесіди.

Що відомо про молодіжний рух

Ймовірно, мова йде про ПВК Редан. Це нова російська субкультура. Учасники – прихильники аніме та називають себе неформалами. Вони вдягаються у чорний одяг із зображенням павуків та цифри 4, що є відсилкою до аніме Hunter x Hunter.

В РФ «редани» виступають проти футбольних фанатів та мігрантів. Учасники влаштовують масові бійки з представниками інших національностей чи субкультур.

Рух цієї субкультури уже дістався України. Протягом останніх кількох днів сутички між молоддю вже зафіксували у декількох містах країни – Києві, Харкові, в Івано-Франківську, Львові, Дніпрі та Полтаві.

В поліції кажуть, що провокування масових бійок серед молоді і підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні.

Тому батьків закликають спілкуватися із дітьми, звертати увагу на їх поведінку, коло спілкування і способи проведення дозвілля.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, головне фото – сайт поліції Харківської області