19 серп. 2022 16:24

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Суспільство
0

46

0

У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали гуманітарну допомогу у центрі речей

У Вінниці понад 50 тисяч переселенців отримали гуманітарну допомогу у центрі речей

Для підтримки внутрішньо переміщених осіб у місті діє Гуманітарний центр речей


У Вінниці діє гуманітарний центр речей. Тут отримали допомогу понад 50 тисяч переселенців.

У центрі можна знайти іграшки, постільну білизну, рушники, а іноді й – дитячі візочки чи колиски.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова зазначає, що у Вінницькій громаді продовжують піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки через бойові дії.

«Зараз у Вінниці проживає чимало переселенців, які тікали від обстрілів та ракет з інших регіонів України, ще взимку. Ці люди з рідного дому взяли з собою мінімум речей. Звичайно, ніхто не планував тут затриматись надовго, але війна внесла свої корективи.

До Центру речей гуманітарку надсилають закордонні благодійники. Приносять одяг й пересічні вінничани та волонтери. Зараз з’являється попит на осінній та зимовий одяг. Є потреба в куртках, пальто, які в хорошому стані», - каже директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Гуманітарний центр речей працює за адресою: вул. Київська, буд.16А, в ТЦ «Tetris» (1 поверх) з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.

Щоб отримати необхідні речі, потрібно пред’явити довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або документ, що посвідчує особу (паспорт або через застосунок «Дія»).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ілюстративне