12 верес. 2022 13:21

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:12
Суспільство
0

107

0

У Вінниці понад 500 дітей-переселенців відвідали арт-терапевтичні майстеркласи

У Вінниці понад 500 дітей-переселенців відвідали арт-терапевтичні майстеркласи

Кілька разів на тиждень для дітей-переселенців організовують безкоштовні майстеркласи


У Вінниці за ініціативи проекту «Good Heart Charity Program» проводять безкоштовні майстеркласи для дітей переселенців. Відтак, протягом літа понад 500 дітей із родин ВПО отримали можливість створювати власними руками обереги, сувеніри, опанувати ази флористики.

«Наш проект існує з 2017 року, його ініціювала ГО «Військово- польовий арт- Україна. До проекту приєдналась ГО «Берегиня». Ми проводимо майстер- класи щотижня, і протягом місяця, до нас приходить 250 – 300 дітей. Є діти, які постійно відвідують наші заняття. Ми залучаємо благодійників.Тому всіх дітей ми забезпечуємо матеріалами безкоштовно. Це для того аби діти мали можливість із гарними матеріалами працювати, і так проходити арт-терапію», - розповідає Вінниця.info співзасновник проекту Владислав Лакота.

Майстеркласи відбуваються у торгових центрах, у приміщенні центру «Я-Маріуполь», а також в молодіжному центрі «Квадрат».

«Наш проект довготривалий. Є різноманітні організації, які надають свої площі. Фінансово наш проект підтримують благодійники з-за кордону. Проводяться майстеркласи на різну тематику. Відтак, діти спробували себе у ролі флористів, збирали унікальні барвисті композиції, виготовляли кухонні лопатки-обереги, ляльки-мотанки, які потім волонтери реалізовували і передавали кошти на ЗСУ. Також ми проводимо майстеркласи із декупажу, малювання на воді», - додає Владислав Лакота.

Організатори проекту «Good Heart Charity Program» запрошують родини переселенців долучатись до арт-терапевтичних занять і приводили дітей.

Записатися на майсте-класи можна на сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/GoodHeArtProgram


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки ГО "Берегиня"