1 лют. 2023 19:30

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:08
Події
0

97

0

У Вінниці надійшло повідомлення про замінування місцевого пабу

У Вінниці надійшло повідомлення про замінування місцевого пабу

У Вінниці сьогодні, 1 лютого, в вечорі поступило повідомлення про замінування пабу «Вінницька реберня».


У Вінниці сьогодні, 1 лютого, в вечорі поступило повідомлення про замінування пабу «Вінницька реберня».

Про це Вінниця.info повідомив власник закладу Віталій Гуменюк.

«Після отримання повідомлення про замінування всі присутні були виведені із закладу. Наразі чекаємо вибухотехніків», - повідомив власник пабу.

На даний час встановленням особи, яка подзвонила і повідомила про замінування займаються фахівці спецслужб. На місці працюють правоохоронці.

«Ну що ж, наша допомога ЗСУ не проходить повз зрадників та шахраїв. Нещодавно ми передали теплі речі та смачні реберця нашим ЗСУ на передову, а сьогодні Вінницьку реберню замінували! «Дякуємо» вам за «веселий вечір», та ми не збираємося здаватися, будемо і надалі працювати на благо наших ЗСУ та будемо приносити щастя і радість всім нашим гостям», - зазначив власник пабу.

Нагадаємо, на свято Водохреще на території пабу облаштували місце для купання всіх бажаючих, безкоштовно пригощали рибною юшкою, а також збирали кошти на допомогу армійцям. Завдяки донатам вінничан вдалося зібрати суму аби закупити частину теплих речей, а саме термобілизну та флісові костюми, а іншу частину волонтерам подарувала фірма bezbrendu. Днями завдяки друзям закладу та бійцям Батальйону особливого призначення «Вінниця», речі були доставлені хлопцям на передову.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віталія Гуменюка