9 груд. 2022 13:05

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:30
Культура
0

91

0

У Вінниці презентують проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

У Вінниці презентують проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого»

У Вінниці 10-11 грудня, у Вежі Артинова (вул. Оводова, 20) презентують мобільний виставковий проєкт


У Вінниці 10-11 грудня, у Вежі Артинова (вул. Оводова, 20) презентують мобільний виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого». Відвідати виставку можна з 10:00 до 16:00 години. Вхід вільний.

Про це повідомляє музей Вінниці.

«Виставка висвітлює славетні сторінки сучасної історії бойових з’єднань і частин Збройних Сил України, які носять почесні найменування, їхніх подвигів в ім’я української Незалежності та територіальної цілісності, а також зв’язку цих підрозділів з попередніми поколіннями українських військових», - зазначають організатори.

Всього у складі Збройних Сил України почесні найменування отримали 64 бригади, спеціалізовані центри, полки, батальйони і кораблі, що засвідчує сталість української мілітарної традиції.

Проєкт показує зв’язок поколінь борців за свободу від тиранії та Незалежність України, що об’єднує сучасне українського військо з поколіннями, які боролися за такі ж ідеали в минулому.

До речі, експозиція демонструвалась у військових частинах. До проекту долучились військові реконструктори ГО «Жива історія» та представники музею Вінниці, які були однострої української армії минулого століття.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віталія Головенька