5 серп. 2021 13:17

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 17:22
Суспільство
0

83

0

​У Вінниці проведуть власний Марш захисників України на День Незалежності

​У Вінниці проведуть власний Марш захисників України на День Незалежності

Центром міста також проїдуть волонтерські машини, які були на фронті


24 серпня об 11:00 у Вінниці відбудеться Марш захисників України. Колона на чолі із ветеранами, волонтерами та небайдужими вінничанами вирушить від площі Василя Стуса, пройде вулицею Соборною та спуститься до Спасо –Преображенського кафедрального Собору, де відбудиться молебень за Україну.

«Вперше таких захід був проведений у Києві у 2019 рокі. Цього року «Марш захисників України» відбудеться чи не у кожному обласному центрі. На Вінниччині до проведення маршу доєднатись зголосилось 16 організацій, це більша половина області. На акції очікується до 500 людей. Крім ходи центром міста проїдуть машини із фронту», - розповів Вінниця.info Валентин Ковальський голова координаційного комітету.

Організатори заходу запрошують усіх небайдужих вінничан прийти та подякувати ветеранам АТО та ООС, військовослужбовцям та волонтерам за спокій та мир, який створюють у щоденній боротьбі за територіальну цілісність України.

«Ця акція поза політикою. 30 років Незалежності – визначна подія. Період, коли ми вистояли, і миповинні показати відданість, міць та єдність у повазі до наших ветеранів, захисників. День Незалежності – це не про відпочинок із шашликом. Це про те, що ми маємо нашу унікальну, неподільну державу, яку ми відстоюємо на сході на даний час в країна. Я закликаю прийти і підтримати наших ветеранів, захисників та їх сім’ї», - зазначила депутат міської ради Олена Верлан-Кульшенко.

Також 29 серпня об 10:00 від Європейської площі у Вінниці відбудиться хода по загиблим бійцям АТО/ООС.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info