5 верес. 2022 09:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Місто
0

92

0

У Вінниці розпочали повторну перевірку укриттів

У Вінниці розпочали повторну перевірку укриттів

До переліку увійшло 1339 об’єктів


У Вінниці 5 вересня робочі групи розпочали повторну перевірку укриттів. До переліку увійшло 1339 об’єктів: 701 об’єкт управляючих компаній, 568 об’єктів ОСББ та 70 об’єктів різних форм власності.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«У п’ятницю відбувся інструктаж для робочих груп по обстеженню приміщень, які можуть використовуватись для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога». Сьогодні вони вже приступили до роботи. Групи будуть відпрацьовувати наявні об’єкти за переліком адрес. Мета цієї перевірки – уточнити перелік приміщень для тимчасового укриття людей. Тому що є звернення як від керівників ОСББ, так і від управляючих кампаній, від населення про те, що є невідповідності на мапі. Тому ми ще раз відпрацюємо ці приміщення, побачимо недоліки, те, що було зроблено з часу попереднього відпрацювання, зробимо висновки і внесемо зміни на нашу мапу», - зазначає директор департаменту цивільного захисту міської ради Олег Парфілов.

Робочі групи звертатимуть увагу на санітарний стан приміщень, наявність світла, опалення, розеток, каналізації, водопостачання, вентиляції, місць для сидіння, засобів пожежогасіння, радіоприймачів, генераторів тощо. Також важливим елементом є наявність вказівника на вході та покажчиків у найближчому радіусі.

Узагальнені дані будуть внесені до актів обстежень та актів недопуску до обстеження об’єктів підземного простору.

Інтерактивна карта укриттів у Вінниці

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info