24 лют. 2023 09:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Суспільство
0

115

0

У Вінниці сьогодні молилися за мир в Україні та Перемогу

У Вінниці сьогодні молилися за мир в Україні та Перемогу

24 лютого, у річницю повномасштабної російської агресії, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі пройшов молебень за Україну і нашу Перемогу.


Сьогодні, 24 лютого, у річницю повномасштабної російської війни, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі пройшов молебень за Україну і нашу Перемогу. Вінничани молилися про захист від бомбардувань, про здоров’я та міць всіх українських захисників.

Про це повідомляє кореспондент Вінниця.info.

Молитву відправив митрополит Вінницький і Барський Симеон разом зі священиками храмів міста.

Перед початком молебну митрополит закликав усіх вінничан, жителів області та всієї України, молитися за Україну, за її людей, за наших воїнів, за нашу Перемогу та саме в цей день дотримуватися посту.

«Збережи Боже воїнів, які захищають сьогодні свою Батьківщину. Надійшли перед ними своє Небесне Воїнство, яке захищало та захищатиме їх. Дай їм мудрості, стійкості, терпіння, мужності вистояти та перемогти у цій битві з сатаною та його служителями.

Захисти і збережи їх, щоб живими і здоровими вони повернулися до своїх родин. Пошли і нам глибоке і щире покаяння. Пробач та помилуй нас за наші гріхи. Нехай славиться твоє пресвяте ім’я, завжди, нині і по всяк час, і навіки віків», - молилися вінничани.

Відразу після завершення молебню відбудеться заупокійна молитва за всіма загиблими українськими військовими і мирними жителями.

Такі ж богослужіння протягом дня відбудуться в усіх храмах Православної Церкви України Вінницької області.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото