23 груд. 2022 10:52

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:24
Суспільство
0

54

0

У Вінниці школярі долучились до акції плетіння різдвяних віночків для українських героїв

У Вінниці школярі долучились до акції плетіння різдвяних віночків для українських героїв

Третій рік поспіль Вінниця доєдналась до Всеукраїнської тихої акції «Різдво для Героя»


Третій рік поспіль Вінниця доєдналась до Всеукраїнської тихої акції «Різдво для Героя». У молодіжному центрі «Квадрат»22 грудня у форматі майстер-класу із плетіння віночків для вінницьких учнів захід провела Зоя Кузьменко – мама загиблого Героя Небесної Сотні, вінничанина Максима Шимка.Головна ідея якої – виготовлення та покладання різдвяних віночків до місць пам’яті загиблих захисників та захисниць України з метою вшанування їх пам’яті напередодні різдвяних свят.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Напередодні народження Ісуса Христа, коли люди по хатах готуються святкувати Різдво, родини, що втратили своїх рідних, також готуються до свят, і в цей період біль втрати відчувається найважче. Саме тому родини Героїв Небесної Сотні започаткували акцію «Різдво для Героя», і вже вшосте вона проходить на всій території України. Вінниччина доєдналась до цієї акції втретє», – зазначає Зоя Кузьменко.

До слова, цього річ до ініціативи долучаються і загальноосвітні заклади Вінницької громади. Школярі вкотре пригадають героїчні подвиги українських захисників та захисниць, сплетуть віночки у патріотичній тематиці аби вшанувати світлу пам’ять про Героїв. Покладання вінків до пам’ятних знаків, меморіальних та інтерактивних дошок пам’яті Героїв, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, проведуть напередодні різдвяних свят.

«Героїзм тих, хто захищав та захищає нашу Україну – це той подвиг, який не підлягає забуттю. Тому ми повинні пам’ятати про ціну нашої незалежності та віддавати шану нашим Героям, а особливо в пору різдвяних свят. Саме тому ми долучаємо до такої світлої акції наше підростаюче покоління», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради