16 лют. 2023 12:10

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:03
Суспільство
0

84

0

У Вінниці студенти провели благодійний бал у стилі 20 століття на підтримку ЗСУ

У Вінниці студенти провели благодійний бал у стилі 20 століття на підтримку ЗСУ

Під час заходу студентам вдалося зібрати 56 тисяч гривень, щоб придбати тепловізори для військових


У Вінницькому фаховому технічному коледжі провели благодійний бал в стилі українського Відродження.

Оформлена в стилі ХІХ століття зала, костюмовано – театралізоване дійство, атмосферне мистецького наповнення і збір благодійних внесків. На початку балу оголосили про його благодійну мету - зібрати кошти для придбання 10 тепловізорів для ЗСУ. Запит на них отримали давні партнери коледжу, волонтери ГО «Загартовані серця». За півтори години в благодійних скриньках зібралось 58 тисяч гривень.

«Відроджуємо своє минуле і віримо в українське майбутнє! З такою цілеспрямованою та обдарованою молоддю, як ви, і таким небайдужим, творчим та натхненним колективом педагогів, які працюють у нашому коледжі, наша Батьківщина буде успішною! Ми здолаємо ворога і разом обов’язково відсвяткуємо Перемогу!», - говорить Світлана Василюк, директорка ВТФК:

Готувались до балу понад місяць. Тож на паркеті студентського балу разом з професійними танцюристами вальсували дівчата та хлопці одягнені до вимог дрес-коду. Зі сцени у виконанні студентів коледжу лунали пісні не лише українською, а й англійською та французькою мовами.

«Родзинкою вечора стала демонстрація вбрання кінця 19 століття. Її створювали наші студенти Калинівського технологічного фахового коледжу, дизайнерського відділення. Ми підійшли творчо до цього завдання. Вивчали чимало інформації. Тому зачіска, аксесуари, сам одяг та взуття відповідали тим часам. В нас було 9 моделей. Це наша перша благодійна колекція. До цього ми шили воїнам білизну. Надалі плануємо подібний благодійний вечір організувати у своєму закладі», - коментує Вінниця.info Ольга Почевиста, заступниця директора з виховної роботи Калинівського технологічного коледжу.

Завершився вечір феєричним мюзиклом «Алладін». Це одвічна історія протистояння добра і зла, перемоги світла над темрявою. Ідея, постановка та хореографія належать учасникам танцювального гурту «Постмодерн», що діє у ВТФК.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info