28 трав. 2021 12:36

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 17:53
Місто
0

120

0

У Вінниці створять інтерактивний «Музей науки»

У Вінниці створять інтерактивний «Музей науки»

Розмістять його у Центральному парку


У Вінниці створять інтерактивний «Музей науки». Розмістять його у Центральному парку, в приміщенні колишнього ресторану «Імперіал». Відповідне рішення ухвалили депутати Вінницької міської ради під час сесії, 28 травня.

Про це у Фейсбук написав міський голова Сергій Моргунов.

«Ви пам’ятаєте, як взимку приватний музей науки опинився на межі через коронакризу. Власники повідомили про закриття проекту. Зберегти музей для міста та дати йому нове дихання нам допомогла міністр освіти і науки 2016-2019 рр. Лілія Гриневич. За її сприяння ми обговорили цю ініціативу з Малою академією наук України. Якраз торік МАН впровадила подібний проект у столиці. Приємно, що нашу ідею підтримали. Приміщення для музею громада надає, також готові долучитись до його ремонту.

Місце для майбутнього закладу обрано також не випадково. Поруч – «Планетарій», куди постійно ходять на екскурсії школярі. Також у парку чимало інших атракцій для дітей. Тож, це зручно з точки зору логістики», – йдеться в дописі.

Новий інтерактивний музей створять у співпраці з Малою академією наук України.

Додамо, що раніше у Вінниці, в ТРЦ «Скай парк» працював «Музей науки».

Ресторан «Імперіал», що у Центральному паркуНовини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова та редакції