29 листоп. 2022 15:02

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:00
Місто
0

106

0

У Вінниці створили онлайн-мапу пунктів обігріву

У Вінниці створили онлайн-мапу пунктів обігріву

Станом на 28 листопада у Вінниці діє 92 «пункти незламності».


Станом на 28 листопада у Вінниці діє 92 «пункти незламності». Усі вони нанесені на онлайн-мапу, а інформація щодо їхньої кількості постійно оновлюється. До організації роботи пунктів залучено понад 500 людей.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Порівняно з першим днем, коли місто жило після обстрілу росіянами енергетичної інфраструктури, вінничани дещо рідше звертаються до пунктів обігріву. За попередню добу їхніми послугами скористалось близько 200 людей.

Щодня зусиллями міської влади та працівників муніципальних закладів вдосконалюються існуючі пункти, облаштовуються додаткові місця, де люди можуть погрітися та підзарядити свої гаджети.

Крім цього, в обласному центрі почали встановлювати намети, передані Вінниці німецьким містом Карлсруе. Кожен з таких мобільних пунктів розрахований на 50 відвідувачів. Усього місто отримало 10 таких комплектів.

Ці намети ставлять в різних районах міста. Наприклад, на вихідних такі пункти розгорнули на площі Могилка, біля Будинку Офіцерів та на вулиці Київській (в районі розвороту тролейбусів, біля Водоканалу). В понеділок, 28 листопада, змонтували мобільні пункти в мікрорайоні Тяжилів, біля Мрії та на Київській, 27 біля магазину АТБ.

Такі намети обладнані генераторами, запасом палива забезпечить міська рада, плитами для приготування їжі та ліхтарями. Також в комплект входять термопоти, UFO-обігрівачі та тепловентилятор, розкладні ліжка, вогнегасник, тощо.

На додачу до муніципальних пунктів обігріву в місті за окремим графіком працюють пункти, розташовані в торгово-розважальних центрах міста, а також в підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків», - повідомили у міськраді.

Наразі з понад 60 висоток, які мають генератори на випадок надзвичайних ситуацій, пункти обігріву запрацювали в 25 будинках.

«Ці пункти діють як додаткові до тих, які ми облаштовуємо в муніципальних закладах, – зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Роман Фурман. – Їх облаштовують мешканці тих будинків де є така можливість самі для себе, адже муніципальна мережа не може вмістити 400 тисяч городян. Тому, хотів би ще раз закликати вінничан, поки ще є час, активніше займатися цим питанням, адже ми уже сьогодні бачимо, що відключення електроенергії, на жаль, подекуди стають досить тривалими».

Карта всіх пунктів по Україні ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info