2 берез. 2023 13:14

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:54
Події
0

520

0

У Вінниці суд залишив під вартою зрадника, який вербував вінничан до ПВК «Вагнер»

У Вінниці суд залишив під вартою зрадника, який вербував вінничан до ПВК «Вагнер»

Сьогодні, 2 березня, набула законної сили ухвала слідчого судді Вінницького міського суду


Сьогодні, 2 березня, набула законної сили ухвала слідчого судді Вінницького міського суду, якою підозрюваного у державній зраді взяли під варту. Чоловік підбирав «кандидатів» та вербував їх до ПВК «Вагнер».

Про це повідомили у Вінницькому апеляційному суді.

«Хоча його захисниця доводила, що є підстави призначити менш суворий запобіжний захід, бо ймовірний правопорушник – одружений, офіційно працює, його називають порядним сусідом. До того ж через хронічне захворювання потребує стаціонарного лікування. Підозра, каже, – сумнівна, а ризики, що Д. може вчинити дії, передбачені статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України, – засновані на припущеннях», – йдеться у повідомленні.

Прокурор вважає, що тримання підозрюваного під вартою – це законний і справедливий запобіжний захід. Зауважив, що є ризик зникнення підозрюваного із Вінниччини.

Як повідомив на засіданні Вінницького апеляційного суду суддя-доповідач Євген Нагорняк, вінничанина підозрюють у тому, що він допомагав представникам так званої приватної військової компанії «Вагнер» проводити підривну діяльність проти України. Такі дії кваліфікували за частиною 2 статті 111 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Служба безпеки заблокувала у Вінниці канал «рекрутингу» колишніх в’язнів до лав російської приватної військової компанії «Вагнер». За вступ до російської ПВК і участь у бойових діях проти Сил оборони зловмисник пропонував кожному «рекруту» грошову винагороду у розмірі від 2 до 4 тис. дол. на місяць.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницького апеляційного суду