26 трав. 2023 11:47

Останнє оновлення  
26 трав. 2023 11:47

3 хвилини читання

Суспільство
0

231

0

У Вінниці та громадах області висадять кілька тисяч троянд в рамках благодійної акції на підтримку воїнів

У Вінниці та громадах області висадять кілька тисяч троянд в рамках благодійної акції на підтримку воїнів

Фонд громади «Подільська громада спільно з компанією «Dekoplant» реалізує акцію «Квітни. Допомагай. Перемагай».


Благодійна акція передбачає висадку кількох тисяч саджанців троянд різних сортів, які розподілять між дитячими садочками, школами, лікарнями, вищими навчальними закладами, ОСББ та іншими неприбутковими організаціями.

«Мета – уквітчати квітами Україну та підтримати наших бійців шляхом благодійних пожертв», - зазначають в Подільській громаді.

Кожна організація, яка візьме саджанці для впорядкування своєї території, за бажання зможе перерахувати кошти на рахунок фонду, щоб підтримати ЗСУ.

«Наразі у нас багато запитів від військових, тому сподіваюся, що акція «Квітни. Допомагай. Перемагай» допоможе хоча б частково їх закрити, Так, заклади освіти та виші спробують зібрати кошти на дрони, бо це «очі» для наших бійців. Такі «пташки» дозволяють їм добре бачити ворога, а відповідно прицільно нищити. Тобто акція «Квітни. Допомагай. Перемагай» покликана прикрасити території на відносно мирній території задля того, щоб підсилити тих, хто береже нашу безпеку на передовій. І ми дуже вдячні за можливість її реалізувати як компанії «Dekoplant», так і Вінницькій міській раді. Синергія зусиль влади, бізнесу, громади постійно приносить гарні результати», - каже голова правління Фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.


Крім Вінниці, троянди будуть висаджені у громадах області. Зокрема саджанці квітів передадуть на бюджетні заклади освітньої, медичної та соціальної сфер.

Також із Вінниці троянди будуть доставлені в регіони, які потерпіли від окупації – це Харківщина, Миколаївщина, Херсонщина, Чернігівщина, Дніпропетровщина, Запоріжжя та інші регіони. Там відповідатимуть за висадку квітів партнерські організації Фонду громади «Подільська громада». Завершиться акція в середині червня. Після чого Фонд зобов’язується прозвітувати про зібрані кошти.

«Задонатити на підтримку ЗСУ можна за реквізитами:

БО «БФ «Подільська громада»

код ЄДРПОУ 35904183

UA153052990000026008006101447

АТ КБ «Приватбанк» (можна через Приват24)

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках ініціативи «Зібрати – Передати», - повідомляє Подільська громада.

Репортаж, як «королеву троянд» вирощують на Вінниччині ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі –https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info