18 верес. 2023 15:06

Останнє оновлення  
18 верес. 2023 15:15

3 хвилини читання

Місто
0

1168

0

У Вінниці утеплюють 23 школу і міняють труби. Фото

У Вінниці утеплюють 23 школу і міняють труби. Фото

Наразі виконано близько 50% робіт


У мікрорайоні Вишенька триває реконструкція Вінницького ліцею №23. Працівники розповіли кореспонденту Вінниця.info про те, як просувається ремонт.

На об’єкті працює спецтехніка і робочі. Процес розділений на декілька етапів - на одній ділянці прокладають нові комунікації, на іншій – утеплюють фасад будівлі та цоколь.

«Міняємо систему дощових каналізацій. Старі міняємо на нові, збільшуємо діаметр, бо вода не сходить. Роботи з водовідведення розпочали ще тиждень тому. Тут вже майже закінчили, але ще будемо міняти теплотрасу», - каже монтажник зовнішніх трубопроводів Володимир.Роботи розпочали в серпні, проте, за словами виконроба Миколи, половину робіт вже виконано.

В рамках реконструкції передбачено провести роботи з утеплення будівлі – стіни, дах, цоколь; електротехнічні роботи; облаштування систем опалення і вентиляції, індивідуального теплового пункту. Також має бути оновлена система оповіщення і відеонагдяду. Передбачений і благоустрій території.


Договір на виконання робіт з термомодернізації комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №23 Вінницької міської ради», департамент капітального будівництва уклав з ТОВ «Компанія Подільська Дорожня» 26 липня. Вартість угоди – 72,3 млн грн. Календарним графіком передбачено виконання будівельних робіт до кінця травня 2024 року. Фінансування також розбито на два роки. Ремонт проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Вінниця.info