2 груд. 2022 10:19

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:34
Суспільство
0

120

0

У Вінниці відкрився дитячий простір

У Вінниці відкрився дитячий простір

Кожна дитина зможе знайти заняття відповідно віку та інтересів


У Вінниці, 30 листопада на базі VinSmart Центру відбулось відкриття Дитячого Простору за підтримки ГО «Проліска», Save the Children та Гуманітарного фонду для України.Понад 40 діток та їх батьків завітали, аби весело провести дозвілля. Танцювали, сміялись та смакували солоденьким, допоки матусі з молодшими дітками спілкувались з консультантами по грудному вигодовуванні.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

У Дитячому Просторі кожна дитина, не зважаючи на те, чи є вона ВПО, чи місцева, зможе знайти заняття відповідно віку та інтересів.

Як розповідає регіональний координатор проекту Вікторія Кравчина, Вінниця – це 5 місто, де ми реалізували такий простір.

«Для малечі тут є групові розвиваючі заняття та різнопланові майстер класи. Окрім цього, ми надаємо допомогу дітям-ВПО, які є особливо вразливими категоріями, а саме дітки, які втратили батьків, онкохворі, діти з інвалідністю, діти, які травмувалися через війну. Також у Дитячому Просторі можна безкоштовно отримати консультації з питань грудного вигодовування, – додала Вікторія. – Дякую Вінницькій міській раді за приміщення, та за генератор, який забезпечує нас постійною електроенергією».

Взагалі проект Save the Children реалізується ще з літа 2022, але тоді команда працювала лише мобільними бригадами, які виїхали у міста по всій області. За цей час понад 1500 діток взяли участь у заходах та отримати відповідну допомогу й підтримку.

«Я вважаю, що простір такого формату був досить необхідний у Вінниці, адже у нашій громаді багато діток, які хочуть спробувати себе в різнопланових гуртках. Дуже важливо, що Дитячий Простір розташований в укритті», – зазначила начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира висловив вдячність за організацію простору для найменших.

«Ще перед відкриттям ми підписали меморандум про співпрацю, де йдеться про надання нашого приміщення для Дитячого Простору, в результаті якого організатори зробили ремонт та облаштували приміщення меблями, які потім залишаться в нашому Центрі», - зазначає Дмитро Мира.

Дитячий простір розташований за адресою вулиця Родіона Скалецького, 41.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради