19 верес. 2022 17:53

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:09
Місто
0

299

0

У Вінниці відремонтували кімнати гуртожитку для переселенців

У Вінниці відремонтували кімнати гуртожитку для переселенців

За два місяці оновили 12 кімнат, де тимчасово зможуть мешкати більше 40 людей. Також - кухню та санвузли з душовими


В одному з вінницьких гуртожитків відремонтували 12 кімнат, де зможуть тимчасово проживати люди, які евакуювались із регіонів, де йдуть бойові дії.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Вже на днях у цих кімнатах оселяться родини з дітьми, які евакуювались до Вінниці у пошуках прихистку. Це один з поверхів гуртожитку, де щойно завершили ремонт за фінансової підтримки наших німецьких партнерів – товариства GIZ. Сьогодні на власні очі переконався: роботи будівельники виконали якісно», - зазначив Сергій Моргунов.

За два місяці оновили 12 кімнат, де тимчасово зможуть мешкати більше 40 людей. Також - кухню та санвузли з душовими. Перед тим відремонтували дах, адже кімнати на найвищому 9-му поверсі. Вікна, двері – також нові. Підвели інтернет до кожної кімнати.

Міський голова повідомив, що з меблями та постільними комплектами допоміг Фонд громади «Подільська громада», який є одним з найбільш активних партнерів Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб. Заручились підтримкою й інших міжнародних організацій.

«Ми і надалі будемо шукати додаткові ресурси для продовження ремонту у гуртожитку училища. Так зможемо покращити умови для більшої кількості родин переселенців. Потім в оновлених кімнатах житимуть студенти, які навчатимуться у закладі», - зазначено в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова