17 лип. 2022 15:02

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:37
Суспільство
0

206

0

У Вінниці влаштували фотосесію в саду річкових лілій. Фото

У Вінниці влаштували фотосесію в саду річкових лілій. Фото

Захід був безкоштовний


17 липня у саду річкових лілій, які у Південному Бузі висадила вінницька родина, влаштували фотосесію. Захід був безкоштовний.

Людям зривали квіти у воді, одразу збирали їх у букет і давали в руки. Охочих сфотографуватися з букетом красивих водяних лілій зібралося чимало. Влаштовували навіть тематичні фотосесії. Бажаючі могли зробити фото також у гондолі.

«Саме зараз такий час, що максимальне цвітіння лілій і потрібно зняти їх усіх, аби коренева система укоренилися і лілії розрослися ще краще. По цій причині ми і знімаємо цвітонос.

Аби ця краса не була безрезультатною, то в минулому році ми вирішили організовувати такі фотосесії. Сьогодні так символічно співпало, що маємо міжнародний День водяних лілій», - розповіла Вінниця.info Вікторія Гуменюк, представниця родини, яка кілька років тому ініціювала створення у Вінниці саду річкових лілій.

Пані Вікторія додає, що обрізка квітів їм не шкодить. Адже чим більше квіток зніметься, тим краще функціонуватиме коренева система, а ще буде краще розмноження водяних квітів.

Фотосесії з водяними ліліями безкоштовні. Але люди можуть донатити на допомогу армії. Якраз збирають гроші на автомобіль.

«Сьогоднішня фотосесія безкоштовна, але є скринька для донатів. Хто бажає, то може кинути туди кошти. Ми їх потім передамо на автомобіль для наших військових», - додала Вікторія Гуменюк.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Ірини Юшко