29 груд. 2023 14:49

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Економіка
0

134

0

У Вінниці визначили режим роботи для інспекторів паркування - з обідньою перервою і вихідними

У Вінниці визначили режим роботи для інспекторів паркування - з обідньою перервою і вихідними

Робочий день до 18.00 години, субота і неділя - вихідні


Виконком Вінницької міської ради запровадив тимчасовий режим роботи працівників відділу паркування департаменту транспорту та міської мобільності міської ради.

Документ опубліковано на сайті міської ради.

З 1 січня по 01 червня 2023 року тривалість робочого часу працівників відділу паркування, які задіяні для проведення перевірки на території Вінницької громади щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, дотримання правил паркування, зупинки та стоянки транспортних засобів складатиме 40 годин.

  • Обідня перерва – з 13.00 до 14.00
  • Початок роботи – 09 год.
  • Кінець роботи – 18 год.
  • Вихідні дні – субота та неділя.

Окрім того, директору департаменту транспорту та міської мобільності міської ради А. Сорокіну дозволено встановлювати графік роботи (крім роботи у вихідні дні та в нічний час) для працівників відділу паркування зазначеного департаменту, які безпосередньо задіяні для проведення перевірки на території Вінницької громади щодо забезпечення дорожнього руху, належного дотримання правил паркування, зупинки та стоянки транспортних засобів, з урахуванням того, що тривалість робочого часу не може перевищувати 40 годин на тиждень та наданням двох вихідних днів на тиждень.

Нагадаємо, з грудня 2019 року у Вінниці працюють інспектори паркування. У травні 2020 року водіям почали виписувати штрафи за паркування і стоянку авто в заборонених місцях.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info