23 серп. 2022 12:28

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:05
Місто
0

74

0

У Вінниці з 25 серпня буде тимчасово перекрито рух на ділянці провулка Ясний

У Вінниці з 25 серпня буде тимчасово перекрито рух на ділянці провулка Ясний

У Вінниці на ділянці вулиці Привокзальної та частині провулку Ясний проводиться реконструкція магістральної мережі водопостачання


У Вінниці на ділянці вулиці Привокзальної та частині провулку Ясний проводиться реконструкція магістральної мережі водопостачання. У зв’язку з цим з 25 серпня по 21 вересня буде перекрито рух транспорту на ділянці провулку Ясний на перехресті з вулицею Привокзальною. На ділянці вулиці Привокзальної буде відкрита одна смуга для руху транспорту.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Роботи виконує КП «Вінницяоблводоканал». Фінансування здійснює Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Роботи проходять у рамках проєкту «Розвиток міської інфраструктури – 2».

Наразі реконструкція триває на ділянці вулиці Привокзальної та частині провулку Ясний. Передбачено замінити існуючий трубопровід на новий поліетиленовий діаметром 630 мм.

«Проведення цих робіт дасть змогу забезпечити стабільне водопостачання у будинки споживачів, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Наразі передбачено замінити магістральну мережу водопостачання загальною протяжністю понад 9 кілометрів».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info