24 жовт. 2022 15:20

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:54
Суспільство
0

119

0

У Вінниці з’явилась мобільна мультимедійна бібліотека «Ideas Box»

У Вінниці з’явилась мобільна мультимедійна бібліотека «Ideas Box»

Вона працює на базі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат».


У Вінниці з’явилась мобільна мультимедійна бібліотека «Ideas Box». Вона працює на базі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат». Загальна вартість обладнання майже 20 000 євро.

Про це повідомила перший заступник голови ОВА Наталія Заболотна.

Мультимедійна бібліотека «Ideas Box - це унікальний набір інструментів, що зберігається у декількох різнокольорових коробках, оснащений:

  • доступом до Інтернету;
  • принтером;
  • планшетами;
  • настільними іграми;
  • електронними та паперовими книгами;
  • кінотеатром.

Це інноваційний інструмент неформального навчання для дітей та молоді, зокрема, для дітей та молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

Також бібліотекою можуть користуватися студенти та молоді спеціалісти для покращення своїх знать та навичок у різних сферах діяльності.

Під час презентації «Ideas Box» Ірина Борзова Народний депутат України звернула увагу на необхідність розробки системної роботи цієї бібліотеки у всіх громадах області.

«Адже діти та молодь, які перемістились до Вінниччини із територій, де ведуться активні бойові дії, проживають у всіх громадах. І важливо, щоб вони теж мали доступ до такої сучасної медіабібліотеки», - зауважила народний депутат.

Передача Ideas Box стала можлива завдяки співпраці Вінницької обласної військової адміністрації з Відокремленим підрозділом міжнародної неурядової організації «ACTED», який є партнером Bibleotheques Sans Frontiere - розробником Ideas Box для функціонування у місцях колективного поселення біженців.

Мультимедійна бібліотека працює щодня з 9:00 до 19:00 в обласному молодіжному центрі «Квадрат» . За бажанням колективні центри проживання ВПО у громадах області можуть звернутись у центр «Квадрат» для планування візиту до них.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info