3 верес. 2022 14:02

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:04
Суспільство
0

73

0

У Вінниці захворюваність на COVID-19 зросла втричі

У Вінниці захворюваність на COVID-19 зросла втричі

Станом на перше вересня у Вінницькій міській територіальній громаді зафіксували 107 нових випадків


На Вінниччині всіма лабораторіями області впродовж минулої доби досліджено 315 зразків на COVID–19. Зареєстровано 188 лабораторно підтверджених випадків захорюваності та коронавірус.

На даний час в області хворіє 1 945 осіб (в т.ч. 307 дітей, медики – 36)

Про це повідомляє Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

За весь період від початку епідемії коронавірусу станом на 3 вересня на території області зареєстровано 163 306 підозр на коронавірусну інфекцію.

Всього на коронавірус у місті Вінниця хворіє 994 людини.

Під наглядом сімейних лікарів на амбулаторному лікуванні перебуває 938 пацієнтів із встановленим діагнозом COVID-19, у яких переважно безсимптомний або легкий перебіг хвороби. На стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 56 містян.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«Останнім часом динаміка захворюваності на COVID-19 продовжує зростати. Ми закликаємо при перших же симптомах звертатись до свого сімейного лікаря. Звертаємо увагу на необхідність дотримання протиепідемічних норм і правил особистої гігієни. Та, вкотре наголошуємо, що єдиний спосіб вберегти себе – вакцинуватись. Наразі у Вінниці в наявності є вакцини Janssen (Джонсон і Джонсон) та CoronaVac», - каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш.

Щоб тримати щеплення, потрібно звернутись до одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 09:00 до 18:00 год. Попередньо варто проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем.

У Вінниці вакцину від COVID-19 можна отримати у п’ятьох ЦПМСД.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info