23 лют. 2023 15:00

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:55
Події
0

92

0

У Вінниці засудили чоловіка до 15 років ув’язнення за жорстоке вбивство рідної сестри

У Вінниці засудили чоловіка до 15 років ув’язнення за жорстоке вбивство рідної сестри

Конфлікт між вбивцею в потерпілою виник під час розпиття спиртних напоїв


Вінницькій апеляційний суд залишив у силі вирок щодо покарання чоловіка, який вбив рідну сестру. Злочинця покарано 15 роками ув’язнення. Влітку 2019-го засуджений з особливою жорстокістю скоїв умисне вбивство.

Про це повідомляє Вінницький апеляційний суд.

На судовому засіданні його адвокат просив вирок змінити та призначити покарання за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – 10 років позбавлення волі.

Сьогодні Вінницький апеляційний суд залишив у силі вирок міського суду, яким 33 літнього чоловіка покарано 15 роками ув’язнення.

Конфлікт між вбивцею в потерпілою виник під час розпиття спиртних напоїв. В ході сварки у чоловіка виник умисел вбити сестру. Він силою наніс кулаками два удари тулубу сестри в область нирок, від чого та упала на підлогу.

Злочинець оголив нижню частину тіла потерпілої, взяв у будинку металевий цвяходер, ввів його в задній прохід потерпілої і сильно вдарив по вільному кінцю металевого цвяходера, в результаті чого він повністю увійшов в тіло потерпілої, спричинивши тілесні ушкодження, від яких остання померла на місці події.

Нагадаємо, Вінниця.info повідомляла, що Вінницькій міський суд Вінницької області оголосив вирок чоловікові, який жорстоко вбив свою рідну сестру.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info