30 груд. 2023 12:25

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 12:58
Події
0

113

0

У Вінниці засудили чоловіка, який жорстоко вбив рідну сестру

У Вінниці засудили чоловіка, який жорстоко вбив рідну сестру

Злочин стався у серпні 2019 року


Вінницькій міський суд Вінницької області оголосив вирок чоловікові, який жорстоко вбив свою рідну сестру. Злочин стався у серпні 2019 року.

Про це повідомили у Вінницькому міському суді.

Конфлікт між вбивцею в потерпілою виник під час розпиття спиртних напоїв. В ході сварки у чоловіка виник умисел вбити сестру. Він силою наніс кулаками два удари тулубу сестри в область нирок, від чого та упала на підлогу.

«Злочинець оголив нижню частину тіла потерпілої, взяв у будинку металевий цвяходер, ввів його в задній прохід потерпілої і сильно вдарив по вільному кінцю металевого цвяходера, в результаті чого він повністю увійшов в тіло потерпілої, спричинивши тілесні ушкодження, від яких остання померла на місці події», – пишуть в суді.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть жінки настала внаслідок закритої тупої травми живота, яка супроводжувалась пошкодженням внутрішніх органів малого тазу.

Суд ретельно дослідив всі надані сторонами докази та за результатами повного та всебічного судового розгляду, визнав чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України та призначив йому покарання у виді 15 років позбавлення волі.

Наразі, вирок ще не набрав законної сили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info