13 груд. 2022 10:34

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:29
Економіка
0

121

0

У Вінниці завершують будівництво логістичного комплексу на майже 10 тисяч квадратних метрів

У Вінниці завершують будівництво логістичного комплексу на майже 10 тисяч квадратних метрів

У Вінниці завершують будівництво логістичного комплексу на майже 10 тисяч квадратних метрів. Це друга черга проєкту всеукраїнської мережі «Аврора».


У Вінниці завершують будівництво логістичного комплексу на майже 10 тисяч квадратних метрів. Це друга черга проєкту всеукраїнської мережі «Аврора». Площа новозбудованого складу сягатиме 9500 метрів квадратних.

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

За інформацією заступника мера, на базі цього комплексу створять 200 додаткових робочих місць.

«Це хороший показник того, що у Вінниці реалізуються великі проєкти, бізнес не стоїть і продовжує масштабуватися. Вже наступного року за рахунок цього логістичного комплексу буде можливість обслуговувати до 700 магазинів.

Команда Вінницької міської ради працює над тим, щоб створити сприятливі умови для залучення інвестицій. Тим часом і бізнес йде нам на зустріч. Разом працюємо задля розвитку економіки громади!

Зазначу, що представники бізнесу допомогли з площами нашому Гуманітарному штабу, представникам Червоного Хреста та міжнародній організації Medair. Дякуємо мережі «Аврора» за постійну співпрацю та патріотичність», - йдеться в повідомленні.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Андрія Очеретного