17 верес. 2022 15:26

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:10
Місто
0

110

0

У Вінниці завершили капітальний ремонт на вулиці Якова Шепеля

У Вінниці завершили капітальний ремонт на вулиці Якова Шепеля

В обласному центрі завершили капітальний ремонт на вулиці Якова Шепеля. Будівельники оновили ділянку від вулиці Я. Гальчевського до вулиці Д. Нечая.


В обласному центрі завершили капітальний ремонт на вулиці Якова Шепеля. Будівельники оновили ділянку від вулиці Я. Гальчевського до вулиці Д. Нечая.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Комплексний капремонт включив у себе не лише оновлення дорожнього полотна та асфальтування тротуарів, а й встановлення чотирьох павільйонів для зупинок громадського транспорту, облаштування велодоріжок та озеленення.

Як розповів заступник директора комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрій Ковальчук, інженерні комунікації тут прокладені під землею, зокрема, й електричні – щоб дроти не нависали над землею. Це забезпечує якісну стабільну подачу електроенергії споживачам, адже кабелі будуть захищені від пошкоджень. При цьому вулиця матиме більш естетичний вигляд.

Під час капремонту замінили також мережу водогону (574 м), тепломережу (253 м) - їх винесли за межі проїжджої частини, для зручності подальшого обслуговування.

Тут також встановили сучасне LED-освітлення. Пішохідні доріжки облаштували по обидва боки вулиці, велодоріжку шириною в 2,5 метри відокремили бетонним бордюром.

«Роботи на вулиці Якова Шепеля розпочали незадовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну, через що їх і призупинили. В червні ми знайшли можливість відновити роботу, щоправда, мали певні незручності з паливно-мастильними матеріалами, але підрядник продовжував працювати. Протяжність даної ділянки 670 метрів. Ширина смуг 3.50 метра. Влаштоване 21 паркомісце, висаджено 15 дерев, облаштовані 24 опори освітлення на 48 світильників. Є також три пішохідні переходи з підсвіткою для безпеки», - зазначив Юрій Ковальчук.

«Під час воєнних дій ми зупинили будь-які роботи по благоустрою і капітальному ремонту у місті Вінниці, але з червня згідно з Постановою Кабміну України № 590, громадам було дозволено продовжувати ремонти. Таким чином, ми отримали можливість завершити ремонт на вулиці Шепеля, - повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов. - Це потрібно було робити: до належного стану ми мали привести тепломережі і водогін, це особливо важливо напередодні опалювального сезону. Також необхідно було завершити благоустрій задля комфорту всіх учасників руху, - зауважив Сергій Моргунов. - Помітив також, що тут оживає підприємництво, збільшується кількість сервісів. Тобто починає вирувати життя, а це робочі місця. Окрім того, що у рамках самого роботу було залучено кілька десятків працівників, а це теж робочі місця».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ВМР