11 лют. 2022 16:46

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 15:53
Місто
0

25

0

У Вінниці знову повідомили про «замінування» закладів освіти і ТРЦ

У Вінниці знову повідомили про «замінування» закладів освіти і ТРЦ

Поліція отримала повідомлення про «замінювання» закладів освіти і торгових центрів у Вінниці


У Вінниці 11 лютого після 16.30 години дітей зі шкіл та дитсадків відправляють додому через чергове повідомлення про замінування.

Як з’ясувалось, поліція отримала повідомлення про «замінювання» закладів освіти і торгових центрів. Відповідно до алгоритму дій перевіряють будівлі, дітей з навчальних закладів відпустили додому.

«Поліцейські, кінологи, вибухотехніки перевіряють приміщення на наявність вибухонебезпечних предметів», - прокоментувала керівник відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області Анна Олійник.

Нагадаємо, сьогодні близько 12:30 години, на гарячу лінію «102» надійшов виклик з одного із банків у Вінниці. Повідомили, що приміщення, яке розташовується по вулиці Івана Бевза, заміноване. Як з'ясувалося після перевірки, виклик був хибний.

Раніше в Управлінні СБУ у Вінницькій області повідомляли, що останнім часом відбувається штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури і це є інструментом гібридної агресії, яку Російська Федерація веде проти України.

Школа №33


Дитсадок № 46


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info