13 листоп. 2022 10:50

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 13:44
Суспільство
0

156

0

У Вінниці зустріли військову медикиню, яка пережила російський полон і перебувала на реабілітації

У Вінниці зустріли військову медикиню, яка пережила російський полон і перебувала на реабілітації

Військова медикиня Наталя Фіялова з Бару, яка пробула у російському полоні майже 7 місяців


Військовий медик Наталя Фіялова з Бару, яка пробула у російському полоні майже 7 місяців, вранці 13 листопада повернулася на Вінниччину. Жінку з квітами на пероні вокзалу зустріли донька Вікторія, онук Матвій та кума Тетяна.

Про це повідомила на своїй сторінці в телеграм народний депутат Ірина Борзова.

Наталія Фіялова на війні з 2018 року. З грудня 2021 рокурятувала побратимів із 501-го батальйону морської піхоти у Широкиному на Донеччині. Саме там і зустріла повномасштабну війну 24 лютого.

Медик із батальйону морських піхотинців Наталя Фіялова потрапила до російського полону в Маріуполі 5 квітня, коли перебувала на заводі Ілліча. Наталю вивезли до Росії. Спочаткув Таганрог, потім у Бєлгородську, а згодом у Курську область.17 жовтня Украіна звільнила з російського полону 108 жінок .

Її не зламав російський полон. Щира, смілива, нескорена. Коли стояли на пероні і зустрічали потяг , серце вилітало , емоції переповнювали. Сльози радості від зустрічі найрідніших людей неможливо було стримати. Знаю, що багато рідних чекають своїх синів, чоловіків, доньок з російського полону. Україна поверне кожного захисника та захисницю на рідну землю», - зазначила Ірина Борзова.

Нагадаємо: Вінниця.info повідомляла, що 17 жовтня Україна провела черговий масштабний обмін полоненими та повернула додому 108 жінок. Більшість з них – військові.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info