28 верес. 2022 14:19

Останнє оновлення  
6 берез. 2023 14:05
Місто
0

474

0

У Вінниці зводять муніципальний будинок на Вишеньці. Яка вартість житла і паркінгу

У Вінниці зводять муніципальний будинок на Вишеньці. Яка вартість житла і паркінгу

У Вінниці будують ще одну багатоповерхівку на вулиці 600-річчя в рамках Програми «Муніципальне житло ВМТГ».


У Вінниці будують ще одну багатоповерхівку на вулиці 600-річчя в рамках Програми «Муніципальне житло ВМТГ».

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний.

«Разом зі студентами Вінницького національного технічного університету- майбутніми будівельниками, проєктантами, інженерами побували на об'єкті, де роботи почалися в серпні 2022 року. Майбутні спеціалісти на власні очі побачили, з чого все починається, а також дізналися, які етапи потрібно пройти -починаючи з геодезичних досліджень до введення в експлуатацію.

Це буде каркасний будинок з підземним паркінгом. Замість звичного природного газу тут все розраховано на електрику - йдеться про опалення, нагрів води та можливість приготування їжі. Електроенергію Україна виробляє самостійно, тож відмова від газоспоживання - це незалежність від різних факторів та обставин, а також суттєва економія під час опалювального періоду», - повідомив заступник мера.

За його даними, за 13 років Програми Вінницька міська рада збудувала та ввела в експлуатацію 11 багатоповерхівок - це понад 62 тисячі м2 нового житла. Завдяки цьому проєкту більше тисячі вінницьких родин поліпшили житлові умови, 860 з них - учасники Програми.

«Нещодавно, нагадаю, ми ввели в експлуатацію багатоповерхівку на вулиці Анатолія Бортняка - сучасний будинок зі зручностями для людей з обмеженими фізичними можливостями зокрема. Напередодні провели жеребкування для визначення учасників першої та другої черги Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» у будинку на вулиці 600-річчя. Вперше введена квота для працівників релокованих підприємств», - повідомив Очеретний.

Згідно із рішенням виконкому Вінницької міської ради від 07.07.2022 р. № 1350, було затверджено й вартість реалізації майнових прав по ІХ об’єкту Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» - «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з підземним паркінгом по вул. 600-річчя, б/н, в м. Вінниця»:

на нежитлові приміщення за ціною 6 700,00 грн. за 1 кв. м.

на 1 паркомісце підземного паркінгу за ціною 350 000,00 грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Андрія Очеретного