11 трав. 2023 12:44
2 хвилини читання
660
В ході перевірки з’ясувалося, що 33-річний затриманий перебуває у розшуку за невиконання вироку суду за вчинення домашнього насильства.
У Вінниці поліцейські охорони затримали чоловіка, який влаштував сварку у готелі.
Про це повідомляє Управління поліції охорони у Вінницькій області.
Працівниця готельного комплексу натиснула на кнопку «Термінового виклику поліції», оскільки відвідувач почав хуліганити та на зауваження не реагував. Для з’ясування обставин на адресу виїхав наряд реагування.
«Близько 20-ої години на пульт централізованого спостереження поліції охорони Вінниччини надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного об’єкту – готельного комплексу на вулиці Миколи Амосова. Працівниця готелю натиснула на кнопку «Термінового виклику поліції», бо один із гостей влаштував у фойє сварку.
По прибуттю поліцейські охорони виявили чоловіка, який, ймовірно, перебував у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Відтак правоохоронці доставили порушника до медичного закладу для огляду. Також у ході перевірки з’ясувалося, що 33-річний затриманий перебуває у розшуку за невиконання вироку суду за вчинення домашнього насильства.
Адміністрація і власник готельного комплексу висловили вдячність поліцейським охорони Ігорю Білику та Івану Войчишену за швидкість прибуття і професіоналізм», - йдеться в повідомленні.
Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info
Вінниця.info, фото поліції охорони